Gerçekleştirdiğimiz Eğitimlerimiz

Gerçekleşecek Eğitimlerimiz

 

3 - 6 Mayıs 2012 Anakart Arıza Tespit Eğitimi

3-6 Mayıs 2012 tarihleri arasında Erpa İletişim olarak "Anakart Arıza Tespit " konulu seminer başarıyla gerçekleştirilmiştir.


Eğitmenlerimiz ve katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.

Yükselay Bilişim-
Aydın Serkan Karadeniz
Vermiş olduğunuz eğitim için teşekkür ederiz.Ağırlık olarak uygulamayı biraz daha arttırabilirsek daha iyi olacağını düşünüyorum.
İstanbul dışından gelen firmalar için konaklama yeri anlaşması yapılırsa daha iyi olur.

Yükselay Bilişim-Gökhan Hatunoğlu

Gayet başarılı ve öğretici bir eğitim genel olarak bilgi tazeledim, güzel bir eğitim oldu. Şehir dışından gelen firmalar için konaklama yeri anlaşması yapılırsa daha iyi olur.

Teknoturkuaz-Mehmet Tahir Öztürk
Hocalarımıza teşekkür ediyorum,çok güzel ve bilgilendirici bir eğitim oldu.Zamanın biraz daha uzatılmasını isterim.Bütün ERPA yönetiminede teşekkür ederim.
Kendi adıma bilmediğim çok şeyler olduğunu öğrendim ve öğrenmeye devam edeceğim. İnşallah bunun için eğitimlerin devamını bekliyoruz saygılarımla.

Asbron Bilgisayar-Yılmaz DURAN
Eğitimden memnunum.

Maden Bilgisayar-Emre ÖZSEMİZ
Eğitimlerde bir çok firmadan insan ile karşılaşıyoruz.Erpa’yı daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz en önemlisi sıcak ve güler yüzlü karşılanmak benim açımdan önemliydi.

Bilses Bilişim-Muhammed BOYACI

Olumlu ve verimli bir eğitimdi. Eğitimlerin devamını bekliyorum.

Eksetek-Emre KENDİRLİ
Notebook teknik servisi olmak için ERPA’da eğitim almak vermiş olduğumuz en doğru karardı.Firmamız açısından benim için çok faydalı oldu.
Bir önerim yok ilgi ve alaka için teşekkür ederim.


Digikey Computer-
Ufuk KILBUĞA
Eğitim için sağlanan ortam buna ek olarak uygulamalı anlatımlar ve bize aktarılan tecrübeler çok faydalı olacağına inanıyorum.
Şuan sağlanan ortamın yeterli olduğunu düşünüyorum ileride olacak eğitimlere katılmayı planlıyorum.