Gerçekleştirdiğimiz Eğitimlerimiz

Gerçekleşecek Eğitimlerimiz

 
01-04 Mart 2012 Anakart Arıza Tespit Eğitimi

01-04 Mart 2012 tarihleri arasında Erpa İletişim olarak "Anakart Arıza Tespit Eğitimi" konulu seminer başarıyla gerçekleştirilmiştir.


Sigma Bilgisayar – Murat KOÇ

 
Çok başarılı bir eğitim oldu. Teşekkürler.
 
Dakser Bilgisayar – Osman BOZAN
Erpanın düzenlemiş olduğu eğitimlere 4. kez katılmaktayım. Kesinlikle bu eğitimlerin fazlasıyla bana faydası olmuştur ve bu eğitimlerin devamını diliyorum.
 
Bu eğitimde emeği geçen erpanın tüm yetkililerine ve personeline çok teşekkür ederim.
 
Esbi Bilgisayar – Şahin BATUGE
Sektöre yeni girdiğim için yorum yapamıyorum. İnşallah diğer eğitimde de birlikte oluruz. Yalnız şu ana kadar olan yorum çok iyi. Bu işi çok doğru yapıyorsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum.
 
Egze Yazılım ve Bilgisayar Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. – İsmail AYAR
Gayet güzel bir eğitim ve ortamdı. Eğitimlerde uygulama zamanı biraz daha uzun tutulabilir. Teşekkürler.
 
Egze Yazılım ve Bilgisayar Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. – Uğur KURAKURAN
Şema eğitimi, mainboard ve bileşenleri daha fazla kullanılarak, daha fazla uygulamalı olarak verilebilir. Genel anlamda başarılı, dostça, sıcak ve olabildiğince akademik bir eğitim oldu. Web üzerinden sadece sadık bayilere tekrar yapma amaçlı eğitimlerde sunulabilir. Web seminerleri hazırlanıp Takvim/Saat yollu randevu ile katılım sağlanabilir. Her şey için teşekkürler.
 
Ural Bilgisayar – Mustafa Ural
Çok güzel bir eğitim oldu. Başlangıç ve orta düzey diye iki bölüme ayrılabilir.
 
Serhat Bilgisayar – Gökhan Halil İŞLER
Giriş seviyesi ve ilerleme konusunda iyi fakat uygulama olması daha iyi olurdu. Ben uygulamalı eğitim olarak eğitime katılmıştım.
 
Espos Bilgisayar – Erhan DURMAN
Erpanın vermiş olduğu eğitimlere ilk defa katılmaktayım gayet memnun kaldım devamının gelmesini arzu ediyorum. Eğitimde emeği geçen arkadaşlara gönülden teşekkür ediyorum. Yapılan eğitimden gayet iyi faydalandığımı düşünüyorum eğitimlerin devamını bekliyorum.

Efes Bilgisayar – Osman ARGAT
 
Bilgi paylaşımı çok iyi. Soru cevaplamada çok yardımcı oldular. Ders notları eğitim öncesi kitap halinde dağıtılmalı öğrenciler bunun üstüne not alabilmeli. En azından her katılımcı birer kez uygulama yapmalı.
 
Tekno Market – Mehmet DENEMİŞ 
Eğitimler çok faydalı oldu çok memnun kaldım. Erpa da aldığım eğitimlerin bana ileride çok faydalı olacağını düşünüyorum. Kaliteli bir firmayla çalışmak firma kalitesini artırır diye düşünüyorum.
 
Comaks Bilgisayar – Erkan DURMAZ
Şema ve teknik bilgi çok iyi. Teknik personel, teknik ekip bilgi birikimi çok iyi. İleri seviyede bir eğitim olursa katılmayı düşünürüm.