Gerçekleştirdiğimiz BGA Eğitimlerimiz

 

19 - 20 Şubat 2011 BGA Eğitim Semineri
 
19 - 20 Şubat 2011 tarihleri arasında Erpa İletişim olarak "BGA Eğitim Semineri" konulu seminer başarıyla gerçekleştirilmiştir. Seminer sırasında çekilen fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız...
 
Eğitmenlerimiz Mustafa BOZKURT - Murat ÖZCAN ve katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
 

Katılımcı Yorumları

 

Eko Notebook - Eralp TAREM

Eğitim gayet bilgilendirici geçti. 2 aydır farklı bir marka BGA makinesi kullanmakta olmama rağmen bayağı eksik bilgilerimiz olduğunu ve çok uğraştığımız bazı şeylerin aslında ne kadar pratik yapılabileceğini öğrenmiş olduk.

Eğitmenler çok cana yakın ve özenliydiler. Hepsine teşekkür ederim. Makineler oldukça verimli özellikle kameralı olan modeller birkaç hay içinde ilgilenmek istiyorum. 

Sadece BGA değil de, komple bir arıza tespiti eğitimi yapılabilirse çok verimli olur diye düşünüyorum. Umarım arıza tespiti konusunda kapsamlı bir eğitim düşünürüsünüz. Erpa ailesine katkılarından dolayı teşekkürler.

 
BGT Elektronik - Ali İlker USTA

Eğitim içeriği açısında iyi sadece makineler üzerinde değil genel anlamda karşılaşılan sorunlar da anlatıma alınmış. Eğitmenlerde gayet güzel bir şekilde hem konuyu ve sorunu anlayabileceğimiz yönden hem de iletişim kurma yönünden iyiydiler.

Firma hakkında sizden dinlediğim ve gözlemlediğim kadarıyla kaliteli ve müşteri memnuniyeti üzerinde duran bir firma. Makineler iyi fakat birkaç ufak ayrıntı eklenebilir. Kullanım kolaylaşması amacıyla dokunmatik ekran üzerinde genel toplam geçen saniyeyi gösterebilir. Üst ısı mekanizmasının ileri geri hareketinde daha kolay kontrol edilebilecek mekanizma kurulabilir.

 
BGT Elektronik - Özgür BOY

- Eğitimin içeriği yeterli düzeydeydi.
- Eğitmenler iyiydi fakat anlatımlar biraz daha yavaş ve konu dağıtılmadan yapılabilir.
- Firma hakkında açıklayıcı bilgiler verildi. Çok kısa bir geziyle departmanlar ve çalışmalar hakkında bilgi verilebilirdi.
- Makineler oldukça profesyonel ve konusuna göre uygun cihazlar chip sökme ve takma işlemlerindeki eğitim ve bilgiler çok iyi verildi.

 
Akademi Bilgisayar - Muahmmet AKIN

Yapılan eğitimin içeriği değinilen konular gayet iyi hazırlanmış olup güzel bir şekilde anlatıldı.

Eğitimde emeği geçen Mustafa Bey ve Murat Bey’e hoşgörülü, güler yüzlü olarak karşıladıkları için çok teşekkür ediyorum. Aldığım bu eğitimle bu sektörde kendimizi geliştirebiliriz. Erpa ya bu hizmetinden dolayı teşekkür eder, bu eğitimlerin devamını dilerim.

 
Teknoyet Bilgisayar - Taner ÇOTUK

Eğitimlerin bilgi ve ilgi düzeyi çok iyiydi. Firmanızın bayileri desteklemesi çözüm konusunda yardımcı olması gayet iyi. Makineler ve ekipmanlar bence çok iyi kullanımı kolay ve güvenilir. Kullanılan malzemelerin yedekleri bulundurulmalı ki isteyen o anda ücretini ödeyip alabilsin.

 
NTS Notebook Servisi - Engin KOCA

Eğitim son derece anlaşılır ve sıcak bir ortamda uzman kişilerce verilmesi, kafamdaki sorunların kolayca çözülmesini sağladı. Cihazların kullanımı biraz bilgi becerisi birazda istekli olmakla doğru orantılı yani gayet kolaydı.Firma eğitmenleri gerekse yöneticileri çok kısa sürede güzel şeyler başarabileceğimiz hissini verdi.