Gerçekleştirdiğimiz Eğitimlerimiz

Gerçekleşecek Eğitimlerimiz

 
20 - 23 Haziran 2013 Anakart Arıza Tespit Eğitimi
 
20 - 23 Haziran 2013 tarihleri arasında Erpa İletişim olarak "Anakart Arıza Tespit Eğitimi" konulu seminer başarıyla gerçekleştirilmiştir.
 
Eğitmenlerimiz Mustafa BOZKURT - Murat ÖZCAN ve katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
 

Katılımcı Yorumları

 

ZCN Bilgisayar  - Özcan GÜZEL

Eğitim çok yararlı oldu. LCD Tv, Monitör ve Tablet onarımı için de eğitimlerinizi bekliyorum.

 
CK Teknoloji – Cemil KILIÇ

Teorik eğitim kısa ve öz olmalı pratik eğitim biraz daha fazla yapılabilir. Eğitimden hiçbir öğrenmedim diyemem artıları oldu.

 
Asa Elektronik – Mehmet Cemal DEMİRAL

Eğitimler gayet başarılı şekilde bizlere anlatıldı. Konular üzerinde tekrar geçiş yapılarak bilgiyi güncel tuttular ve ayrıca uygulama ile daha iyi anladığımızı düşünüyorum. Daha fazla uygulama olabilir. Sonuçta bizim için  zor olan öğrenmeyi istediğimiz bir konuda size başvuruda bulunduk. Böyle bir eğitim fırsatı sunduğunuz için sizlere teşekkür ederim. Daha iyi yerlere varmanız temennisi ile.

 
Center Market – Kadir EMRE

Eğitim gayet sıcak bir ortamda geçti ve anlaşılırdı. Eğitmenler ilgili ve öğretme çabasında. Arıza Tespit uygulamalı olarak biraz daha fazla olsa daha iyi olur kanısındayım. Eğitimden memnun ayrılıyorum. Arıza tespiti ve diğer eksikliklerimi pekiştirmiş oldum. Arıza tespitini anakart üzerinde bulmak ve bu eğitime biraz daha zaman ayırmak daha iyi olabilirdi. Bunun dışında herşey çok güzeldi.

 
Azık Bilgisayar – Ahmet YILMAZ

Bildiğimi sandığım ama bilmediğim bir çok şey varmış bunların doğruluğunu göstermiş oldu. Teknik açıdan ilerisi için ve deneyim başlangıcı olarak çok faydalı olduğuna inanıyorum. Tüm arkadaşlarımın başarılarının devamını diler bu sektörde birlikte daha iyi işlere imzalar atarız.

 
MK Teknoloji – Özer KURT
Yeterli bilgi edinemedim ama bir başlangıç olduğunu ve bunun çok iyi geçtiğini düşünüyorum.
 

Giritli Bilgisayar – Mehmet BAYIK

Kaliteli bir eğitim aldığımızı düşüyorum. Sistenizi çok beğendim eğitmen arkadaşlar kendilerinden de özveride bulundukları için memnun oldum.

 
Candaş Bilgisayar – ÖZgür KILINÇ

Eğitimden memnun kaldım eksiklik göremedim bilgi paylaşımı dahil. Eğitmenlerimize teşekkürler Erpaya başarılar.

 
Protek Bilgisayar – Mehmet Kerim ALTUNDAĞ

Erpa yı eğitimci olarak değerelendirirsek işini oldukça iyi yapanlar olarak değerlendirebiliriz. Samimi, işine önem veren ve bilgili olarak değerlendirebiliriz. Birçok eğitim veren firmalara göre de mükemmel diyebiliriz. Eğitimde teoriyi mükemmel olarak seviyelere göre verebiliyorlar sadece eğitime gelenler ile ilgili bir satatü seviye belirleme konusunda esksiklik gördüm.

 
Aksu Bilgisayar – Bayram AKSU

Eğitim çok iyiydi.

 
Rota Bilgisayar – Ceyhun TORUN

Beklentimin çok üzerindeydi. Benim sorunum elektronik bilgi yetersizliğiydi. Eğitmenlerimize ve diğer çalışanlara ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Sizleri tanıdığım için çok memnunum.

 
Ferhat HOMAN
Eğitmenler iyiydiler. Erpa' ya böyle bir eğitim semineri uygulamakla çok güzel bir atılım yapmış. Tebrik ve teşekkür ederim.
 

Ak Bilgisayar – Ömer GÜLER

Süper ama benim açımdan yeterli değil uzun süreli eğitimle daha iyi olacağını düşünüyorum. Herşey çok güzel çok iyi gayet memnun kaldım Herşey için teşekkürler.